Zpravodajství

13:02

Další zájemce o Twitter

O převzetí společnosti Twitter by měla mít vedle firem Salesforce.com či Walt Disney zájem i společnost Google. S těmito prozatím neoficiálními informacemi přišla agentura Bloomberg. Celá transakce je prozatím jen ve fázi příprav, přičemž případné převzetí by mohlo být oznámeno do konce roku. 

11:29

Německé burzy dnes zůstávají uzavřeny

Kvůli připomenutí Dne německé jednoty se dnes na německých akciových burzách neobchoduje. V pátek uzavřel index DAX o 1 % výše, čímž více než vyrovnal úvodní až 2% ztráty. Za celé třetí čtvrtletí pak zmíněný akciový index přidal 8,5 %. 

9:53

Obrat na Deutsche Bank

Během pátečního obchodování byl tento titul schopen umazat úvodní až 9% ztráty a nakonec uzavřít s více než 6% ziskem na 11,6 EUR. Příčinou tohoto obratu bylo zveřejnění prozatím neoficiálních informací o tom, že americké ministerstvo spravedlnosti zvažuje udělit bance pokutu v objemu "pouze" 4,8 mld. EUR oproti dříve zvažovaným až 14 mld. EUR. 

Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.