Zpravodajství

Komentář

Evropské akcie na dvouletých minimech

Nadějný začátek obchodní dne se opět přetavil do červených čísel. Index DAX v dopoledních hodinách osciloval kolem nuly na 8.992 bodech. Poté došlo k několika obratům indexu ze záporu do kladu a naopak, přičemž nyní odepisuje DAX 0,6 %. Americké trhy nenavazují na negativní obchodování ...

Celý komentář
14:14

Coca-Cola s příznivými výsledky za 4Q

Nápojářská firma dosáhla za uplynulé čtvrtletí 10 mld. USD na výnosech oproti trhem očekávaným 9,9 mld. USD. Čistý zisk na akcii byl reportován na 38c, přičemž konsensus odhadů počítal s 37c. Management potvrdil veškeré své výhledy pro letošní rok. Akcie v premarketu i přes příznivá čísla ztrácí 0,5 % na 42,4 USD. 

11:09

Eurodolar se dál drží nad 1,12

Euro dnes vůči dolaru posiluje o 0,4 % a dál se tak drží nad hladinou 1,12 EUR/USD, konkrétně na 1,122 EUR/USD. Nejvýznamnější kurzotvornou událostí pro obchodování eurodolaru bude zítřejší slyšení Yellenové před Kongresem v USA. Mohla by zde totiž naznačit možnou cestu dalšího vývoje monetární politiky Fed. 

8:24

Německá průmyslová produkce v prosinci klesla

V meziročním srovnání poklesla německá průmyslová produkce za prosinec o 2,2 %, což bylo více než trhem očekávaný 0,6% pokles. Německý DAX dnes pokračuje ve včerejším poklesu a i kvůli těmto horším datům odepisuje 0,4 % na 8941 bodů. 

Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.