Zpravodajství

Komentář

Obrat sentimentu

Dnešní obchodování na evropských trzích je oproti posledním dnům velmi pozitivní. Německý index DAX zastavil svůj dřívější pokles na technické úrovni 9.750 bodů, kde se stabilizoval a dnes výrazně roste. Aktuálně se DAX pohybuje na úrovni 10.043 bodů, tj. 2,2 % v kladných číslech. Zobchodova...

Celý komentář
11:34

Evropské burzy se dočkaly své první letošní rally

Německý akciový index DAX 30 přidává 2,4 % a dostává se tak zpět nad úroveň 10 tisíc bodů, konkrétně na 10 060 bodů. Obdobně silný nárůst předvádí i další regiony s tím, že hlavními tahouny jsou dnes akcie automobilek a technologických společností. 

Komentář

Ranní komentář k 12.1. 2016

Hlavním investičním tématem, které od začátku letošního roku nejvíce ovlivňuje obchodování na finančních trzích, je dění v Číně. Tamní centrální banka svou politikou řízeného oslabování yüanu vyděsila investory po celém světě, na což doplatily zejména burzy v Šanghaji a Hong Kongu. Velk...

Celý komentář
7:44

Americké trhy uzavřely mírné zisky

Na zámořských burzách se včera obchodovalo po většinu dne spíše při negativním sentimentu. Zvrat přišel v poslední hodině obchodování, kdy se investoři začali houfně vracet do svých pozic. Index S&P 500 tak uzavřel s 0,1% ziskem na 1924 bodech, přičemž intradenně ztrácel až 1 %.

Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.