Zpravodajství

Komentář

Poklidné obchodování a intervence v Číně

Po včerejších poklesech a dokonce i pozastaveném obchodování bylo dnes v Číně oznámeno, že tamní největší státní fondy nakupovaly v noci na dnešek akcie ve snaze podpořit stabilitu tamního akciového trhu.  Citelné turbulence se již neopakovaly a i díky zmíněné intervenci připsal čínský index...

Celý komentář
14:01

Evropské indexy již vymazaly celodenní ztráty

STOXX Europe 600 zahájil dnešní obchodování více než jednoprocentním růstem, který se záhy změnil v téměř 0,5% pokles. Aktuálně se však evropské akcie vymaňují ze svých ztrát a opět posilují o 0,5 %. Zámořské akciové indexy by dle indikací futures měly otevřít slabší o 0,2 %. 

10:22

BofA potvrzuje své negativní výhledy pro VW

Ceny akcií VW by měly během následujících dvanácti měsíců klesnout až na 106 EUR ze současných 121 EUR. Alespoň takovou predikci znovu potvrdili analytici Bank of America. Negativně by měly působit zejména žaloby související s emisním skandálem firmy.

Komentář

Ranní komentář k 5.1.2016

Na čínských akciových burzách došlo dnes k citelnému uklidnění situace. Včerejší 7% výprodeje, které si vyžádaly až celodenní pozastavení obchodování, již nepokračovaly. Indexy měly naopak v průběhu dne tendenci korigovat tyto ztráty. Obchodní den zakončil index Shanghai Composite slabš...

Celý komentář
Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.