Zpravodajství

Komentář

Santa Claus rally je tu

Dnešní obchodování se nese, jako již tradičně v posledních dnech, ve velmi poklidném duchu. Včerejší mírný pokles německého indexu DAX byl dnes v dopoledním obchodování převrácen do zisků. Na úrovních kolem 10.830 bodů se ale index drží bez většího pohybu po celé odpoledne. DAX dnes při...

Celý komentář
15:04

S&P 500 stoupá na nejvyšší úrovně od začátku prosince

Zhruba půl hodiny po zahájení obchodování rostou americké akciové indexy již o téměř jeden procentní bod. Konkrétně index S&P 500 posiluje o 1 % na 2075 bodů, což je nejvýše od 9. prosince a pouze necelá 3 % od globálních maxim z konce května letošního roku. 

12:53

DAX na denních maximech

Německý akciový index DAX 30 dnes přidává 1,5 % a znovu se tak dostává až k rezistenci na úrovni 40denního klouzavého průměru, tedy na hodnotu 10 814 bodů. Pokud se indexu dnes podaří uzavřít nad touto úrovní, byla by další možnou technickou rezistencí až hladina 11 tis. bodů.  

8:49

Eurodolar znovu testuje významnou resistenci

Dnes se eurodolar znovu přiblížil ke klíčové resistenci na hladině 1,1 EUR/USD, kterou se snaží prorazit prakticky již od začátku prosince. Aktuálně se tento měnový pár nachází na úrovni 1,0983 EUR/USD. 

Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.