Zpravodajství

Komentář

Kofola oficiálně oznámila vstup na pražskou burzu

Na evropských trzích je to dnes jako na klidném moři. Německý index DAX se pohybuje prakticky celý den v rozpětí od 0,2 % do 0,5 %. Je evidentní, že burzám chybí nový růstový impuls. Dnes proběhly proslovy několika členů Rady guvernérů ECB včetně Maria Draghiho. Prezident ECB zmínil růst protiinf...

Celý komentář
14:24

Kofola vstoupí na pražskou burzu

Až do 1. prosince budou přijímány objednávky na účast v IPO společnosti Kofola. Od 2. prosince se pak začne s akciemi této firmy běžně obchodovat. Mezi nové investory by mělo být rozděleno 1,1 mil. akcií v ceně od 500-650 CZK. Firma by tak mohla být oceněna až na 14,5 mld. CZK. 

10:52

Analytici Citigroup se zastali Valeant Pharmaceuticals

Dle Citigroup byla nedávná výprodejová vlna na akciích společnosti Valeant přehnaná. Investoři by neměli zapomínat, že firma disponuje atraktivními aktivy a generuje dostatek cash flow. Akcie reagovaly posílením o 17 % na 85 USD. 

7:51

Zámořské burzy udržely středeční zisky

Během včerejšího obchodování osciloval index S&P 500 kolem nuly, přičemž závěr byl na -0,1 %. Došlo tak k udržení valné většiny 1,6% zisků získaných ve středu. 

Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.