Zpravodajství

Komentář

Evropa pod tlakem sentimentu

Již pátý den v řadě trhy v Evropě zažívají obchodování v červeném a investoři sledují postupné přibližování indexů k úrovním, na kterých se pohybovaly během řešení řecké krize. Německý index DAX dnes klesá téměř o 2,5 % a přibližuje se tak k psychologické hranici 11.000 bodů. ...

Celý komentář
14:27

Akcie společnosti Beacon Supply Inc. přidávají 9,67 %

Dodavatel stavebních materiálů Beacon Supply Inc. souhlasil s nákupem společnosti Roofing Supply Group za 1,1 mld. USD. Chce tím dosáhnout rozšíření služeb v Kalifornii, Floridě a Texasu. Aktuální cena po otevření trhu je 32,99 USD.

13:02

Makrodata z USA pozitivně překvapují

Během června se navýšily objednávky zboží dlouhodobé spotřeby o 3,4 % y/y, přičemž trh očekával jejich růst o 3,2 % y/y. Po očištění o cyklické zboží jako jsou dopravní prostředky, šlo o posílení o 0,8 % y/y, odhadoval se růst o 0,5 % y/y. 

9:04

Farmaceutická společnost TEVA kupuje Allergan za 40,5 mld. USD

Poté co TEVA stáhla nabídku na koupi společnosti Mylan, potvrdila koupi části společnosti Allergan. V reakci na tuto skutečnost akcie TEVY rostou o 5 %, Allergan přidává 5,5 % na 325,3 USD.

Komentář

Ranní komentář pro 27.7.2015

Parlament v Řecku postupně schvaluje slíbená opatření, která byla podmínkou pro získání překlenovacího úvěru. Díky tomu se otevírá cesta k jednání o podmínkách další finanční pomoci. Obchodování na burzách v USA se během pátku neslo spíše v negativním duchu. Indexy v průběhu dne ko...

Celý komentář
Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.