Zpravodajství

Komentář

Trh jako na houpačce a Řecko mlčí!

Evropské trhy dnes obchodují v kladných číslech při průměrných objemech obchodů. Německý index DAX se dnes obchoduje na úrovni kolem 11.100 bodů, konkrétně před 17:00 na +1.7 % na 11.190 bodů. Žádné nové zprávy ohledně Řecka dnes nepřišly, takže současný nárůst přikládáme silné přeprodanosti...

Celý komentář
13:52

Libra po dobrých datech z průmyslu posiluje

Za duben došlo k meziročnímu růstu průmyslové produkce o 1,2 %, což výrazně překonalo trhem očekávané navýšení o 0,6 % y/y. Od zveřejnění těchto nových dat dochází k postupnému zpevňování britské libry, která si nyní vůči dolaru připisuje již 1 % na 1,55 GBP/USD. 

12:49

Nová kamera GoPro Američany nenadchla

Podle průzkumu analytiků Citi si plánuje pořídit novou kameru GoPro v USA méně zákazníků, než ukazovaly předchozí odhady. Společnost potvrzuje své investiční doporučení na stupni "neutral" s cílovou cenou na 56 USD. Akcie v předobchodní fázi reaguje poklesem o více než 3 % na 56,8 USD. 

9:22

Výnosy německých vládních dluhopisů znovu rostou

Poprvé od září loňského roku nese německý vládní dluhopis s desetiletou splatností roční výnos nad 1 %. Příčinou poklesu cen bondů je znovu rostoucí inflace a také příliv nových dluhopisových emisí na trh. 

7:52

DAX v úvodu koriguje včerejší ztráty

Během včerejšího obchodování odepisoval DAX intradenně až 1,8 % a dostal se tak pod hladinu 10900 bodů. Závěrečná úroveň byla o 0,6 % níže oproti předchozímu dni. Dnes začíná obchodní seance mírným optimismem a zmíněný index si připisuje 0,4 %. 

Komentář

Ranní komentář k 10.6.2015

Evropské akciové trhy si během včerejšího obchodování znovu prošly značně volatilním vývojem. Během dopoledne se nervozita vystupňovala na nejvyšší hodnoty a například německý index DAX 30 se dostal až pod hladinu 10900 bodů, což intradenně znamenalo 1,8% ztrátu. Během odpoledne došlo k část...

Celý komentář
Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.