Zpravodajství

Komentář

Pátek ve jménu prodejů

V závěru týdne mozky evropských investorů nadále zaměstnává palčivá finanční situace Řecka. S ubývajícím časem do první velké červnové splátky Mezinárodnímu měnovému fondu se prodlužuje stín, který snad až příliš dlouho brání trhům vracet se k růstům. Německý index DAX dnes zprvu p...

Celý komentář
12:34

Ekonomika v USA během 1Q oslabila

Z revidovaných dat vyplývá, že největší ekonomika světa během prvního čtvrtletí letošního roku poklesla o 0,7 % q/q. Jde o citelné zhoršení oproti původně odhadovanému 0,2% q/q růstu, nicméně nedošlo k naplnění odhadů počítajících s až 0,9% q/q oslabením HDP. 

9:09

Pegas Nonwovens v čele pražské burzy

Titul rozšiřuje své včerejší 2% zisky, k nimž dospěl po vydání hospodářských výsledků za 1Q, a přidává další 2 % nad 800 CZK za akcii. Management na včerejším konferenčním hovoru, který proběhl po ukončení obchodování na BCPP, uvedl, že o případné dostavbě egyptského závodu a buybacku rozhodne během srpna.

Komentář

Ranní komentář k 29.5.2015

Nejvýraznější volatilita na zámořských trzích byla patrná hned v prvních hodinách obchodování, kdy index S&P 500 také dosáhl svých denních minim pod úrovní 2113 bodů. Příčinou zvýšené nervozity investorů bylo vyjádření mluvčího MMF, který dementoval předchozí zprávy o blížící se dohodě m...

Celý komentář
Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.