Zpravodajství

15:07

Time Warner Cable reaguje na potenciální fúzi s Charter Comm.

Charter Communications nabízí za převzetí Time Warner Cable 55 mld. USD ve formě hotovosti a akcií takto nově vzniklé společnosti. V přepočtu na jednu akcii jde o 195,71 USD, což znamená 14% prémii oproti včerejší závěrečné ceně. Akcie Time Warner Cable dnes reagují růstem o 4 % na 178 USD.  

13:04

Eurodolar bojuje o hladinu 1,09

Za poslední týden eurodolar oslabil již takřka o 5 % a nyní se pohybuje kolem hladiny 1,09 EUR/USD. Dolar zpevňuje díky blížícímu se období zvyšování úrokových sazeb, přičemž euro je pod tlakem kvůli uvolněné monetární politice ECB a dění v Řecku.

9:41

Zvýšené investiční doporučení pro Linde

DZ Bank zvyšuje investiční doporučení na akcie společnosti Linde z předchozího "Držet" na "Koupit". Cílová cena byla potvrzena na 205 EUR, což znamená 16% růstový potenciál oproti současné tržní ceně.

8:00

V Řecku přituhuje

Dnes se opět rozjedou jednání mezi zástupci řecké vlády a věřiteli země. Bez uvolnění další tranše finanční pomoci je přitom téměř jisté, že Řekové nezvládnou červnové splátky. Akciové trhy v Evropě kvůli rostoucí nervozitě odepisují kolem 1 % své hodnoty. 

Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.