Zpravodajství

Komentář

Pokračujeme v pondělních růstech

Včerejší obchodování v USA bylo zakončeno v kladných hodnotách (S&P 500 +0,92 %; Nasdaq +1,51 %; Dow Jones +1,17 %) a takřka se tedy vymazaly páteční ztráty. Došlo k růstu zejména technologií, utilit a průmyslu. Dnes se americké trhy pohybují kolem zelené nuly s výjimkou t...

Celý komentář
13:17

Teva podala nabídku na odkup Mylan

Tato nadnárodní farmaceutická společnost podala nabídku na odkup  jiné farmaceutické společnosti Mylan. Nabídka zní 82 USD za akcii v hotovosti. To znamená 20% prémii oproti včerejší závěrečné hodnotě. Akcie v premarketu aktuálně rostou o 9 %.

10:21

SAP roste již o více než 3 %

Tato německá společnost je světovou jedničkou v oblasti podnikového software. Za první kvartál společnost vykázala tržby ve výši 4,5 mld. EUR oproti očekávaným 4,3 mld. EUR. Firma taktéž potvrdila celoroční výhledy. Její akcie aktuálně posilují o více než 3 % na 69,5 EUR.

8:24

Philip Morris dnes naposledy s nárokem na dividendu

Společnost Philip Morris ČR ohlásila, že dnešek je posledním dnem s nárokem na dividendu ve výši 880 Kč za akcii, což indikuje přibližně 7,8% dividendový výnos při současné ceně akcií 11280 Kč. Zítra se již titul bude obchodovat bez nároku na dividendu.  

Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.