Zpravodajství

Komentář

Nokia kupuje Alcatel, Googlu hrozí pokuta od EU

Evropské trhy dnes otevřely do mírných zisků a celý den mírně rostly před očekávaným proslovem Maria Draghiho ve 14:30. Na tiskové konferenci Evropské centrální banky Draghi potvrdil, že kvantitativní uvolňování bude trvat nejméně do konce září 2016. Kromě zajímavosti v podobě narušení tisko...

Celý komentář
14:55

Komerční banka dnes poprvé bez nároku na dividendu

Očekávaný technický pokles se dnes udál u akcií Komerční banky, které se dnes poprvé obchodovaly bez nároku na dividendu ve výši 310 Kč za akcii, což při včerejší závěrečné ceně 5535 Kč znamená 5,6% dividendový výnos. Titul tak dnes oslabil o 3,7 % a uzavřel na hodnotě 5329 Kč.

7:44

Nokia kupuje Alcatel-Lucent

Tak již je to potvrzené, že finská Nokia kupuje svého menšího francouzského konkurenta Alcatel-Lucent za 15,6 mld. EUR (16,6 mld. USD). Tímto spojením tak vznikne největší společnost na světě, která se zabývá výrobou příslušenství na provoz mobilních sítí. Akcie společnosti Nokia reagují krátce po otevření finské burzy růstem o 4,5 % na 7,8 EUR.

Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.