Zpravodajství

Komentář

DAX znovu překonal historická maxima

Evropské akciové trhy se dnes opět pohybují v zelených číslech. Index DAX naplnil očekávání z předobchodní fáze a ráno skutečně otevřel na historických maximech, nad 12.219 bodů. V průběhu dne se dostal až na úroveň 12.390 bodů (+1,83 %).Evropským akciovým trhům nahrává fakt, že po...

Celý komentář
14:26

Blackstone se chystá nakupovat

Tato americká nadnárodní společnost poskytující širokou škálu finančních služeb plánuje koupit za 2 mld. USD firmu Excel Trust, což je investiční nemovitostní fond (REIT). Vzhledem k nabídnuté ceně 15,85 USD za akcii (15 % nad včerejší závěrečnou cenou) dnes akcie společnosti Excel Trust krátce po otevření trhu posilují o 14 % na 15,8 USD. O poznání větší nákup plánuje Blackstone společně s Wells Fargo, když ohlásily odkoupení realitní divize od General Electric za 26,5 mld. USD.

8:48

Carrefour svými prodeji předčil odhady

Největší francouzský maloobchodní řetězec Carrefour vykázal za 1Q prodeje ve výši 21 mld. EUR, a předčil tak očekávání 20,8 mld. EUR. Akcie společnosti se dostaly na svá čtyřletá maxima a aktuálně se obchodují o 1,7 % výše na 32,7 EUR za akcii.

Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.