Zpravodajství

14:57

Raiffeisen Bank roste o 7 %

Rakouská banka Raiffeisen je dnešním nejvíce rostoucím titulem z celého indexu Stoxx Europe 600. Analytici JPMorgan zvýšili své doporučení pro tento titul z "držet" na "koupit" a cílovou cenu posunuli ze 14 EUR na 18 EUR za akcii. Příčinou je dle nich pozitivní výhled na následujících 12-18 měsíců. Akcie Raiffeisen Bank v důsledku toho posilují na vídeňské burze o 7 % na 13,15 EUR.

11:50

Největší registrátor domén na světě GoDaddy vstupuje na burzu

Tato americká společnost spravuje přes 59 milionů domén a má 13 milionů zákazníků. V rámci primárního úpisu akcií (IPO) by mělo být nabídnuto 22 mil. kusů akcií v cenovém pásmu 17-19 USD. Celkový objem IPO tak bude kolem 418 mil. USD. První obchodní den je naplánován na středu 1. dubna.

7:51

Morgan Stanley snížila doporučení pro BMW

Americká investiční banka Morgan Stanley snížila své doporučení pro automobilku BMW z „overweight“ na „equal-weight“, což má stejný význam jako „držet“. BMW je tak dnes nejztrátovějším titulem na německé burze. Akcie oslabují o 1,4 % na 116,4 EUR.

Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.