Zpravodajství

Komentář

Zájem o akcie Ferrari se zvyšuje

Dnešní obchodní den nevybočil z nastoleného úzkého pásma posledních několika dní. Evropské akcie, vyjádřené indexem Euro Stoxx 50, oscilují kolem několikaletých maxim poblíž úrovně 3.600 bodů. Německý akciový index DAX tento scénář kopíruje a nadále se drží kolem úrovně 11.400 bodů. Otevření...

Celý komentář
15:59

ČEZ dnes s vysokým objemem obchodování

Společnost ČEZ dnes zakončila obchodní den se zobchodovaným objemem ve výši 760 mil. CZK. To je nejvíce od června roku 2014. Zejména v závěrečné hodině obchodování akcie společnosti oslabily o 1,1 % a uzavřely tak na hodnotě 623 CZK za akcii.

13:54

Fiat může v rámci IPO prodat mnohem větší část Ferrari

Dle Marchionneho je již nyní cítit obrovská poptávka po blížícím se IPO Ferrari. Dle dosud platných informací se má v rámci něj upsat jen 10 % akcií této italské legendy. Nyní šéf Fiatu, majoritního vlastníka Ferrari, však díky silnému zájmu připouští i mnohem větší emisi. 

9:15

ČEZ představil překvapivě optimistický výhled na letošní rok

Za 4Q loňského roku bylo dosaženo celkových výnosů na úrovni 53,6 mld. CZK, což naplnilo odhady trhu. EBITDA s 17,9 mld. CZK překonala očekávaných 17 mld. CZK. Hodnota čistého zisku zklamala kvůli jednorázovým opravným položkám (2,6 mld. CZK, odhad 6,7 mld. CZK). V letošním roce firma očekává EBITDA na 70 mld. CZK a čistý zisk na 27 mld. CZK, přičemž se odhadovalo 65 mld. CZK, resp. 25 mld. CZK. Akcie mírně posiluji, a to o 0,4 % na 632,4 CZK.

Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.