Zpravodajství

13:45

USA pokračují v tlaku na posílení juanu

USA se dlouhodobě nelíbí příliš pomalé posilování yuanu a obchodní praktiky Číny. Čína se brání tím, že posilování yuanu nepomůže zlepšit zaměstnanost v USA a jejich obchodní bilanci. Proto i nadále USA vyvíjejí tlak na posílení juanu.

12:34

UniCredit zvažuje prodej akcií

Společnost UniCredit SpA zvažuje odsouhlasení programu prodeje akcií v objemu 7,5 mld. EUR s cílem posílit kapitál.

8:51

Philip Morris ČR oznámil vývoj tržeb za 9M 2011

Vývoj tržeb za 9M 2011 v pátek oznámil výrobce tabákových výrobků Philip Morris ČR. Za uvedené období navýšil konsolidované meziročně tržby o 2,9% na celkových 8,8 mld. Kč. Za tímto vývojem stojí zejména růst cen, na druhou stranu společnost stále čelí tlaku levnějších výrobců cigaret.

8:43

BGS Energy plus a iCOM Vision Holding dnes oznámí své výsledky

BGS Energy plus a iCOM Vision Holding dnes oznámí své hospodářské výsledky za třetí kvartál roku 2011. Zatímco u BGS očekáváme pouze potvrzení vzestupných trendů z minulosti a navýšení objemu tržeb, u iCOMu bude vyhodnocení složitější. Společnost by měla zejména stabilizovat náklady a nejen noví investoři budou zvědaví, zda se povedlo ve třetím kvartálu nastartovat reálné tržby, protože ve 2q se jednalo spíše o částečné výnosy z ještě nedokončené a neproplacené práce. Celoroční targety jsou neúprosně vysoko.Jan Procházka (analytik)

Cyrrus - ZpravodajstvíRSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.