Investujte do prosperujících firem

Investujte do prosperujících firem

 

Atraktivní zhodnocení a nadstandardní ochrana kapitálu. S bariérovým investičním certifikátem investujete do čtyř dlouhodobě prosperujících světových společností. Čeká vás výnos 13,4 % ročně a ochrana investovaného kapitálu při poklesu těchto aktiv až o 50 %.

 

 

Investujte do prosperujících firem

Podkladová aktiva certifikátu

Advanced Micro Devices
(AMD UW)

AMD je přední americká technologická společnost specializující se na vývoj a výrobu polovodičů, mikroprocesorů a grafických procesorů. Jejich produkty najdete v počítačích, herních konzolích, serverech a dalších zařízeních, která vyžadují rychlý a spolehlivý výkon. Technologická řešení AMD zahrnují také datová centra, softwarové platformy a další vývojové nástroje. AMD je silným hráčem v odvětví technologií a jeho inovační schopnosti a zavedená pozice na trhu poskytují pevný základ pro budoucí růst.

 

Netflix
(NFLX UW)

Netflix je přední globální streamovací společnost poskytující rozmanitý a vysoce kvalitní obsah. Síť streamovacích služeb společnosti Netflix je dostupná ve více než 190 zemích po celém světě, což poskytuje masivní potenciál pro další růst a expanzi. Důraz na vlastní produkci obsahu a ziskový model předplatného umožňuje společnosti generovat stabilní a predikovatelné příjmy. Netflix neustále investuje do tvůrčího obsahu a technologických inovací, což podporuje jeho konkurenceschopnost a růst.

Sanofi
(SAN FP)

Sanofi je globální farmaceutická společnost, která působí v široké škále terapeutických oblastí – včetně onkologie nebo neurologie. Sanofi vynakládá značné úsilí na vývoj nových léčebných metod a technologií. Sanofi má také silnou globální distribuční síť a partnerské vztahy s lékaři, výzkumnými institucemi a dalšími zdravotnickými organizacemi. Díky širokému portfoliu léčivých přípravků, silnému výzkumu a vývoji je Sanofi strategicky dobře předurčeno k trvalému růstu a dlouhodobé hodnotě pro investory.

 

Tyson Foods
(TSN UN)

Tyson Foods je přední americká potravinářská společnost s globálním dosahem, specializující se mimo jiné na zpracování drůbežího a vepřového masa a další kvalitní potraviny. Společnost dbá na vysoké standardy ekologie a udržitelnosti, snaží se minimalizovat dopad své činnosti na životní prostředí a podporuje odpovědné a udržitelné zemědělství. Právě proto má dobré postavení k tomu, aby využila rostoucí poptávku po vysoce kvalitních potravinách ve prospěch svůj a svých akcionářů.

Chcete vědět více?

Chcete vědět více?

Stáhnout kompletní brožuru (PDF)

Máte zájem investovat nebo se chcete dozvědět více?

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Důležitá upozornění:

Dokument byl zpracován společností CYRRUS, a.s., obchodníkem s cennými papíry, se sídlem Brno, Veveří 111 (dále jen „společnost“). Společnost je členem Burzy cenných papírů Praha, a.s. a Frankfurt Stock Exchange (FWB) – Deutsche Börse. Společnost podléhá regulaci a dohledu České národní banky. Dokument je určen pouze pro reklamní účely a není nabídkou ani návrhem k uzavření smlouvy. Společnost dále upozorňuje, že v rámci sdělení nebyl zohledněn cílový trh ani znalosti, zkušenosti a investiční cíle klienta. Sdělení se tak může pohybovat mimo cílový trh klienta, případně také v negativním cílovém trhu. Dokument poskytuje pouze krátký přehled o jednom z investičních produktů v současné nabídce. Dokument nenahrazuje odborné poradenství k finančním nástrojům v něm uvedeným, ani nenahrazuje komplexní poučení o rizicích. Dokument je určen výhradně pro počáteční informační účely a společnost důrazně doporučuje investorům podstoupit investiční a/nebo právní a/nebo daňové poradenství před tím, než učiní investiční rozhodnutí. Informace obsažené v tomto dokumentu nelze považovat za radu k jednotlivé investici, ani za daňovou nebo právní radu. Pokud se v dokumentu hovoří o jakémkoliv výnosu, je vždy třeba vycházet ze zásady, že minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích, že jakákoliv investice v sobě zahrnuje riziko kolísání hodnoty a změny směnných kursů a že návratnost původně investovaných prostředků ani výše zisku není, pokud v textu dokumentu není uvedeno jinak, zaručena. Investoři mohou získat při prodeji uvedeného investičního nástroje před datem splatnosti nebo při splacení investičního nástroje částku nižší než částku investovanou. Potenciální ztráta je omezena na původně investovanou částku. Informace jsou založeny na hrubé výkonnosti před zdaněním. Tento dokument obsahuje příklady vytvořené na základě analýzy scénářů vývoje podkladových instrumentů. Očekávání a predikce analytiků a stratégů nejsou spolehlivým indikátorem budoucího vývoje tržního kurzu dotčených investičních nástrojů. Příklady jsou založeny pouze na hypotetických předpokladech a neumožňují jakýkoli závěr o budoucím vývoji ceny investičního nástroje. Pro investiční nabídku dle zjištěných parametrů klienta nás prosím kontaktujte.

Za tento dokument nese odpovědnost výhradně společnost CYRRUS, jakožto distributor investičního nástroje. Emitent, ručitel a jejich přidružené společnosti nenesou žádnou odpovědnost za spolehlivost, přesnost a úplnost obsahu tohoto dokumentu, ani za jakákoli zde uvedená vyjádření, za výkonnost nástroje a za způsob propagace nástroje, zahrnující dodržování platných zákonů, předpisů a pravidel upravujících reklamu a propagaci investičních nástrojů. Emitent, ručitel a jejich přidružené společnosti se výslovně vzdávají jakékoli odpovědnosti za jakékoli přímé, nepřímé, následné nebo jiné škody, včetně ztráty zisku, která může investorovi nebo kterékoli třetí straně vzniknout na základě spoléhání se na informace uvedené v tomto dokumentu.

Zdanění je závislé na osobních poměrech každého investora a podléhá zákonným předpisům a dohledu příslušných úřadů. Tento dokument byl připraven s náležitou a patřičnou pečlivostí a pozorností, společnost však neposkytuje garance či ujištění, ať výslovné nebo předpokládané, o jeho přesnosti, správnosti, aktuálnosti nebo úplnosti. Z informací v tomto dokumentu není možné odvozovat žádná práva ani povinnosti. Informace o společnosti a podrobné informace o pobídkách a střetech zájmů naleznete na www.cyrrus.cz v sekci O nás. Tiskové chyby vyhrazeny. Obsah dokumentu je chráněn dle autorského zákona, majitelem autorských práv je společnost. Společnost zakazuje zveřejnění a šíření dokumentu bez jejího písemného souhlasu. Společnost nenese odpovědnost za šíření nebo uveřejnění dokumentu třetími osobami.

Zobrazit celý disclaimer
Tyto webové stránky jsou provozovány společností CYRRUS, a.s., IČ 639 07 020, se sídlem Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno (dále jen „společnost“ nebo „CYRRUS“). Společnost prostřednictvím webových stránek kontroluje a dále zpracovává informace uložené v souborech typu cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem mimo jiné i k personalizaci obsahu. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Více informací zde.