Outperformance certifikát: Obranný sektor CZK

Outperformance certifikát: Obranný sektor CZK

Bezpečnostní situace je v mnoha oblastech po celém světě stále vyhrocená. Jmenujme například vleklý konflikt v Sýrii, vyhrocení vztahů mezi USA a Ruskem či nedávný konflikt jaderných mocností Indie a Pákistánu. Roste také napětí mezi Izraelem a další regionální mocností Íránem. Výsledkem je razantní nárůst výdajů na modernizaci obranných technologií, které kromě toho, že v konečném důsledku odrazují od nových válečných konfliktů, také zvyšují poptávku po produkci zbrojních firem, což vede k rychlé akceleraci jejich hospodářských výsledků.

Koš podkladových aktiv: Airbus, Boeing, Safran, United Technologies

Číst dále
Krátká doba splatnosti - 24 měsíců
Koš podkladových aktiv
Výnos až 23 % za 2 roky
Měnové zajištění do CZK

Nový certifikát zaměřený na firmy z obranného sektoru nabízí velmi zajímavý potenciální výnos 23 % za 2 roky. Zdá se Vám to nepravděpodobné? Ale je to tak, a to díky tomu, že investiční certifikáty typu outperformance využívají finanční páku, avšak pouze při růstu ceny Koše podkladových aktiv, tj. podkladových akcií firem Airbus, Boeing, Safran, United Technologies. U Outperformance certifikátu: Obranný sektor CZK se každé procento růstu ceny Koše podkladových aktiv násobí v poměru 1,8 : 1 (80 % navíc oproti tržnímu zhodnocení) až do 23 %, což je maximální možný výnos za 2 roky (11,5 % p. a.). Při poklesu ceny Koše podkladových aktiv investor participuje na vývoji klasicky v poměru 1 : 1, případná ztráta tedy odpovídá tržní ztrátě. Velkou výhodou je pro investory fakt, že se díky měnovému zajištění nemusejí bát měnových rizik.

Detailní funkcionalitu najdete v produktovém letáku nebo se můžete podívat na rozhovor s našim předním analytikem Tomášem Pfeilerem, obojí naleznete níže.

 

Proč investovat do outperformance certifikátu?

Bezplatná infolinka: 800 297 787

Outperformance certifikát: Obranný sektor CZK

Outperformance certifikát: Obranný sektor CZK

Využijte investiční příležitost s potenciálním výnosem až 23 % za 2 roky.

Více o certifikátu

Zaujala vás tato investice? Napište nám a my vám zavoláme

Odesláním formuláře budeme zpracovávat Vaše osobní údaje pro účel vyřízení Vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.
 
 
Domluvte si schůzku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.