Konference E3: Budoucnost herního průmyslu

Konference E3: Budoucnost herního průmyslu

Hernímu průmyslu se daří a je to patrné i na každoročně očekávané mezinárodní výstavě E3, kde přední světoví producenti videoher a souvisejících produktů odhalí své nejnovější kousky. Všechny společnosti se sejdou v prostorách Convention Center v americkém Los Angeles, aby ohromily svět špičkovým talentem v nejlepší a nejvíce inovativní oblasti interaktivní zábavy. Ve třech dnech jsou představeny špičkové společnosti, průkopnické technologie a produkty, které nikdo nikdy dosud neviděl.

Číst dále

Start s Electronic Arts

Celou akci odstartoval v sobotu 9. června herní gigant Electronic Arts, který neztrácel čas a nabídl svým posluchačům nejnovější upoutávky a velká oznámení o svých zásadních a nejznámějších titulech. Datum vydání fotbalové herní legendy FIFA, která bude za svým názvem mít číslici 19, bylo stanoveno na 28. září tohoto roku.

Na dlouho očekávanou online střílečku v otevřeném světě s názvem Anthem si budou muset hráči počkat déle, než se očekávalo, a hru si budou moci naplno vychutnat až začátkem příštího roku.

EA potěšila fanoušky amerického fotbalu, když svoji legendu Madden NFL 19 představí tradičně na konzolích a po dlouhé době také na PC. Tento rok se můžeme těšit i na nový titul Star Wars s podtitulem Jedi Fallen Order, který se dějově bude odehrávat mezi epizodami 3 a 4. Po úspěšné střílečce z první světové války Battlefield 1, která vyšla před dvěma roky, letos očekáváme nezapomenutelnou hru z prostředí druhé světové války Battlefield 5.

TRH herního průmyslu včetně predikce

herní sektor tržby a predikce

Herní průmysl je miliardový byznys již řadu let. Očekává se, že spotřebitelé v roce 2018 utratí za hry 137,9 miliard USD, což představuje nárůst o 13,3 % oproti roku 2017. První generace hráčů vyrostla a s ní i kupní síla. Navzdory vysokému zájmu a oblibě u dětí, nemůžeme herní průmysl považovat čistě za dětskou záležitost. Ve skutečnosti bylo zjištěno, že videohry stále více získávají na popularitě mezi seniory.

Na veletrhu se také mimo jiných představily společnosti: Microsoft, Bethesda, Square Enix Digital Showcase, Ubisoft, Sony a Nintendo.

Důležitá upozornění: Dokument byl zpracován společností CYRRUS, a.s., obchodníkem s cennými papíry, se sídlem Brno, Veveří 111 (dále jen „společnost“). Společnost je členem Burzy cenných papírů Praha, a.s. a Frankfurt Stock Exchange (FWB) – Deutsche Börse. Společnost podléhá regulaci a dohledu České národní banky. Dokument je určen pouze pro reklamní účely a nebyl vytvořen za účelem komplexního průvodce investicemi. Poskytuje pouze krátký přehled o jednom z investičních produktů v současné nabídce. Dokument nenahrazuje odborné poradenství k finančním nástrojům v něm uvedeným, ani nenahrazuje komplexní poučení o rizicích. Dokument je určen výhradně pro počáteční informační účely a společnost důrazně doporučuje investorům podstoupit investiční a/nebo právní a/nebo daňové poradenství před tím, než učiní investiční rozhodnutí. Informace obsažené v tomto dokumentu nelze považovat za radu k jednotlivé investici, ani za daňovou nebo právní radu. Pokud se v dokumentu hovoří o jakémkoliv výnosu, je vždy třeba vycházet ze zásady, že minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích, že jakákoliv investice v sobě zahrnuje riziko kolísání hodnoty a změny směnných kursů a že návratnost původně investovaných prostředků ani výše zisku není, pokud v textu dokumentu není uvedeno jinak, zaručena. Investoři mohou získat při prodeji uvedeného investičního nástroje před datem splatnosti nebo při splacení investičního nástroje částku nižší než částku investovanou. Potenciální ztráta je omezena na původně investovanou částku. Informace jsou založeny na hrubé výkonnosti před zdaněním. Tento dokument obsahuje příklady vytvořené na základě analýzy scénářů vývoje podkladových instrumentů. Očekávání a predikce analytiků a stratégů nejsou spolehlivým indikátorem budoucího vývoje tržního kurzu dotčených investičních nástrojů. Příklady jsou založeny pouze na hypotetických předpokladech a neumožňují jakýkoli závěr o budoucím vývoji ceny investičního nástroje. Zdanění je závislé na osobních poměrech každého investora a podléhá zákonným předpisům a dohledu příslušných úřadů. Tento dokument byl připraven s náležitou a patřičnou pečlivostí a pozorností, společnost však neposkytuje garance či ujištění, ať výslovné nebo předpokládané, o jeho přesnosti, správnosti, aktuálnosti nebo úplnosti. Z informací v tomto dokumentu není možné odvozovat žádná práva ani povinnosti. Informace o společnosti a podrobné informace o pobídkách a střetech zájmů naleznete na www.cyrrus.cz v sekci O nás. Tiskové chyby vyhrazeny. Obsah dokumentu je chráněn dle autorského zákona, majitelem autorských práv je společnost. Společnost zakazuje zveřejnění a šíření dokumentu bez jejího písemného souhlasu. Společnost nenese odpovědnost za šíření nebo uveřejnění dokumentu třetími osobami.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.