Co jsou dluhopisy?

S dluhopisy se v dnešní době setkal téměř každý. Jedná se o jednu ze známých cest, jak zhodnotit své finance. Dluhopis je cenný papír, díky jehož vlastnictví máte zpravidla nárok na roční výnos z počátečního objemu investice (obvykle 3-6 %) po dobu trvání předem určeného investičního období (obvykle 2-5 let).

Zobrazit celý disclaimer

Například...

VYBERTE INVESTICI

Investujete 1 000 000 Kč do dluhopisu s ročním výnosem 5 % po období 5 let.

 

ZÍSKEJTE VÝNOS

Každý rok Vám přijde na účet úrok 50 000 Kč (5 %).

NÁVRAT KAPITÁLU

Po skončení investičního období vám bude zpět vyplacena investovaná částka 1 000 000 Kč.

CELKEM?

celkově tak můžete mít 1 250 000 Kč po 5 letech investice (v hrubém).

Je to bezpečné?

Nechceme vám tvrdit, že pokud investujete do dluhopisu, získáte zázračně velký obnos peněz se stoprocentní jistotou. To ani není možné. My se tomu ale snažíme přiblížit. Nedoporučujeme Vám investice do jednoho dluhopisu, to představuje z našeho pohledu příliš velké kreditní riziko pro investora. Jako všude, nevyplatí se vsadit vše na jednu kartu – může vyhrát, ale zároveň může šíleně propadnout.

 

Nechceme riskovat a hrát divoké hry s penězi našich klientů

Naopak, snažíme se vytvořit, co nejdiverzifikovanější investici – aby případný default jedné ze společností neohrozil investici v plné výši. Tedy takovou, která stojí na více nohách a míří do více sektorů. Proto přicházíme s dluhopisovým portfoliem. Chytrým rozložením investice mezi více firem (diverzifikací) snižujeme celkovou rizikovost produktu.

Je to bezpečné?
Zobrazit celý disclaimer

Jak vybíráte do portfolia firmy?

Neprodáváme dluhopisy každé firmy, která si o to řekne. Dbáme na kvalitu našich produktů a chceme našim klientům ze zásady nabízet pouze nejkvalitnější investiční příležitosti. V dluhopisovém portfoliu pracujeme pouze s prověřenými českými firmami, často s velkými developerskými projekty, což opět zvyšuje bezpečnost portfolia (dlouhodobě stabilní sektor). 

 

Zobrazit celý disclaimer

Chcete znát konkrétní firmy?

Na naší stránce www.topdluhopisy.cz máme pečlivě popsané všechny nabízené dluhopisy a firmy, na nichž jsou postaveny. Každý z nás důvěřuje něčemu jinému a fandí jinému sektoru, proto vám nechceme svazovat ruce, ale naopak nabízíme maximální volnost – do vašeho portfolia si můžete namíchat kterékoli dluhopisy z naší nabídky, přesně podle vašeho uvážení. Nejste si jisti, na které dluhopisy se zaměřit? Nevadí, stačí nás kontaktovat, a zkušený portfolio manažer Vám poradí a poskytne další informace. 

 

Zobrazit celý disclaimer

Získejte JEDNORÁZOVÝ BONUS 1 % z objemu investice v rámci naši limitované akce!

Zobrazit celý disclaimer
Jak funguje dluhopisové portfolio?

Jak funguje dluhopisové portfolio?

Nejdůležitější informace najdete v letáku

💾 Stáhnout pdf

Dává Vám investice do dluhopisového portfolia smysl stejně jako nám?
Rádi zodpovíme Vaše otázky, stačí vyplnit formulář. Ozveme se.

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Zavolejte nám

Důležitá upozornění:

Dokument byl zpracován společností CYRRUS, a.s., obchodníkem s cennými papíry, se sídlem Brno, Veveří 111 (dále jen „společnost“). Společnost je členem Burzy cenných papírů Praha, a.s. a Frankfurt Stock Exchange (FWB) – Deutsche Börse. Společnost podléhá regulaci a dohledu České národní banky. Dokument je určen pouze pro reklamní účely a nebyl vytvořen za účelem komplexního průvodce investicemi. Poskytuje pouze krátký přehled o jednom z investičních produktů v současné nabídce. Dokument nenahrazuje odborné poradenství k finančním nástrojům v něm uvedeným, ani nenahrazuje komplexní poučení o rizicích. Dokument je určen výhradně pro počáteční informační účely a společnost důrazně doporučuje investorům podstoupit investiční a/nebo právní a/nebo daňové poradenství před tím, než učiní investiční rozhodnutí. Informace obsažené v tomto dokumentu nelze považovat za radu k jednotlivé investici, ani za daňovou nebo právní radu. Pokud se v dokumentu hovoří o jakémkoliv výnosu, je vždy třeba vycházet ze zásady, že minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích, že jakákoliv investice v sobě zahrnuje riziko kolísání hodnoty a změny směnných kursů a že návratnost původně investovaných prostředků ani výše zisku není, pokud v textu dokumentu není uvedeno jinak, zaručena. Investoři mohou získat při prodeji uvedeného investičního nástroje před datem splatnosti nebo při splacení investičního nástroje částku nižší než částku investovanou. Potenciální ztráta je omezena na původně investovanou částku. Informace jsou založeny na hrubé výkonnosti před zdaněním. Tento dokument obsahuje příklady vytvořené na základě analýzy scénářů vývoje podkladových instrumentů. Očekávání a predikce analytiků a stratégů nejsou spolehlivým indikátorem budoucího vývoje tržního kurzu dotčených investičních nástrojů. Příklady jsou založeny pouze na hypotetických předpokladech a neumožňují jakýkoli závěr o budoucím vývoji ceny investičního nástroje.

Za tento dokument nese odpovědnost výhradně společnost CYRRUS, jakožto distributor investičního nástroje. Emitent, ručitel a jejich přidružené společnosti nenesou žádnou odpovědnost za spolehlivost, přesnost a úplnost obsahu tohoto dokumentu, ani za jakákoli zde uvedená vyjádření, za výkonnost nástroje a za způsob propagace nástroje, zahrnující dodržování platných zákonů, předpisů a pravidel upravujících reklamu a propagaci investičních nástrojů. Emitent, ručitel a jejich přidružené společnosti se výslovně vzdávají jakékoli odpovědnosti za jakékoli přímé, nepřímé, následné nebo jiné škody, včetně ztráty zisku, která může investorovi nebo kterékoli třetí straně vzniknout na základě spoléhání se na informace uvedené v tomto dokumentu.

Zdanění je závislé na osobních poměrech každého investora a podléhá zákonným předpisům a dohledu příslušných úřadů. Tento dokument byl připraven s náležitou a patřičnou pečlivostí a pozorností, společnost však neposkytuje garance či ujištění, ať výslovné nebo předpokládané, o jeho přesnosti, správnosti, aktuálnosti nebo úplnosti. Z informací v tomto dokumentu není možné odvozovat žádná práva ani povinnosti. Informace o společnosti a podrobné informace o pobídkách a střetech zájmů naleznete na www.cyrrus.cz v sekci O nás. Tiskové chyby vyhrazeny. Obsah dokumentu je chráněn dle autorského zákona, majitelem autorských práv je společnost. Společnost zakazuje zveřejnění a šíření dokumentu bez jejího písemného souhlasu. Společnost nenese odpovědnost za šíření nebo uveřejnění dokumentu třetími osobami.

Zobrazit celý disclaimer
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.