CYRRUS ACTIVE INDEX CZK

CYRRUS ACTIVE INDEX CZK

Chcete si pořídit diverzifikované investiční portfolio jedinou investicí? S novým certifikátem CYRRUS ACTIVE INDEX CZK je to možné. Jedinečná investiční příležitost, díky které můžete investovat do akcií, dluhopisů, ETF i komodit. Toto portfolio je aktivně spravováno naším analytickým týmem, který pravidelně provádí jeho optimalizaci na základě aktuální situace na trhu.

Více informací

Diverzifikované portfolio pomocí jediného investičního nástroje

Díky tomuto aktivně řízenému certifikátu nemusíte pracně vybírat jednotlivé akcie, dluhopisy, fondy a další investiční nástroje do svého investičního portfolia. Stačí si pořídit CYRRUS ACTIVE INDEX CZK a získáte optimalizované portfolio, které pravidelně upravuje náš analytický tým dle aktuální situace na světových trzích. Na veškeré změny navíc dohlíží Investiční výbor společnosti CYRRUS.

S tímto novým certifikátem máte možnost využívat dlouhé i krátké pozice na trhu a můžete tak vydělat na růstu i poklesu tržních cen podkladových aktiv. Vysoká míra diverzifikace navíc koriguje tržní vlivy na portfolio.Zajištění certifikátu do CZK, chrání výnosy před vlivem změny kurzů světových měn.

Jak probíhají úpravy investičního portfolia

V prvním kroku jsme definovali tzv. neutrální alokaci aktiv (viz obrázek níže), která je základní kostrou celého portfolia. Podíly jednotlivých tříd aktiv průběžně testujeme a upravujeme na základě výsledků našich analýz. Aktuální alokace aktiv se tedy může lišit v závislosti na naší investiční strategii.

Poté provádíme screening a výběr vhodných instrumentů do portfolia. Z databáze cenných papírů filtrujeme pomocí fundamentálních ukazatelů užší skupinu potenciálních investic. Následně aplikujeme simulaci Value at Risk (VaR) s cílem vybrat kombinace aktiv přinášející nejpříznivější poměr mezi potenciálním výnosem a rizikem. Výsledky jsou posouzeny analytickým týmem a je vybrána konkrétní kombinace jednotlivých instrumentů.

Portfolio sestavujeme tak, abychom byli schopni rychle reagovat na různé scénáře tržního vývoje. K tomu využíváme různé investiční nástroje, díky kterým jsme schopni participovat jak na růstu, tak i na poklesu finančního trhu.

 

Složení cyrrus active index dle investičních témat k 31. 7. 2017 (současná alokace se může lišit)

Složení portfolia CAI

Více informací o certifikátu zjistíte v letáku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.