7,5 % CYRRUS STAR CERTIFIKÁT: VÝBĚR EVROPSKÉHO TRHU 2

7,5 % CYRRUS STAR CERTIFIKÁT: VÝBĚR EVROPSKÉHO TRHU 2

Po období především politické nejistoty evropské akcie opět posilují. I když evropskou sedmadvacítku letos ještě několik důležitých voleb čeká, evropské akcie pozitivně reagují na výsledky voleb v Nizozemsku a Francii, kde voliči dali jasně najevo, že chtějí pokračovat jako součást EU. Také v Německu, kde probíhají volby do spolkových sněmů, prozatím slaví úspěch vládní CDU v čele s Angelou Merkelovou. Evropské trhy tuto politickou stabilizaci náležitě ocení, čehož můžete využít i vy investicí do 7,5 % CYRRUS STAR CERTIFIKÁTU: VÝBĚR EVROPSKÉHO TRHU 2.

Číst dále

Proč jsou nyní evropské trhy na vzestupu?

Evropské finanční trhy byly v minulých letech pod silným tlakem ať už kvůli finanční krizi, dluhové krizi či politické nestabilitě umocněné odchodem Velké Británie z EU. I proto nebyl v minulých letech růst evropských trhů nijak výrazný. Od roku 2016 se však ekonomická situace výrazně zlepšuje, a navíc se uklidňuje i politická situace. Proevropští politici v Nizozemí a Francii získali ve svých zemích silný mandát, a i když není ještě zcela vyhráno, finanční trhy na rostoucí politickou stabilitu a chuť obyvatel EU pokračovat ve společném evropském projektu reagují velmi pozitivně.

I proto je nejvyšší čas využít investiční příležitosti, které se na starém kontinentu objevily. Ze všech možností vybral náš analytický tým akcie společností s pevnou pozicí na trhu a s vysokým investičním potenciálem.

7,5 % CYRRUS STAR CERTIFIKÁT: VÝBĚR EVROPSKÉHO TRHU 2

Podkladovými aktivy certifikátu jsou akcie vybraných evropských společností - BP, Deutsche Telekom, Renault a Total.

  • maximální splatnost certifikátu je 24 měsíců
  • za 2 roky můžete získat výnos až 15 %
  • investorovi bude vyplacena nominální hodnota certifikátu plus úrokový výnos, pokud alespoň jedna podkladová akcie dosáhne star úrovně (zeptejte se našeho makléře, jak star úroveň funguje)
  • investice je v CZK
Kompletní leták k certifikátu

Kompletní leták k certifikátu

Zjistěte více informací o 7,5 % CYRRUS STAR CERTIFIKÁTU: VÝBĚR EVROPSKÉHO TRHU 2

Zobrazit leták
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.