22,5 % LADDER CERTIFIKÁT - ŠVÝCARSKÁ KVALITA 3

22,5 % LADDER CERTIFIKÁT - ŠVÝCARSKÁ KVALITA 3

Podkladová aktiva: LafargeHolcim, Nestlé, Swiss Re, Swisscom

Švýcarská ekonomika odednávna staví na prémiových produktech nejvyšší kvality. Není tedy divu, že mnoho švýcarských značek dosáhlo světového věhlasu a národní hospodářství patří k nejvýkonnějším a zároveň nejstabilnějším na světě. Stabilita ekonomiky Švýcarska se přenáší také na akcie tamních firem. Díky tomu vám můžeme nabídnout skvělou investiční příležitost s výnosem až 45 % za dva roky a 95% ochranou investovaného kapitálu. 

Více o investici
Investice do stabilních švýcarských firem
Atraktivní výnos až 45 % za dva roky
Kapitálová ochrana 95 %, maximální ztráta 5 % vloženého kapitálu
Možnost využít tuto investiční příležitost do 21. 12.

Proč investovat do švýcarských firem?

Velkou devízou Švýcarska je, že domácí produkt na obyvatele je 4× vyšší než v ČR a švýcarské firmy se specializují na unikátní produkty s vysokou přidanou hodnotou. Švýcarské firmy tak dokáží poměrně snadno uspět i v mezinárodní konkurenci, o čemž svědčí i společnosti zařazené v tomto certifikátu - Nestlé, LafargeHolcim, Swiss Re, Swisscom.

UNIKÁTNÍ LADDER CERTIFIKÁT

Díky své funkcionalitě nabízí Ladder certifikát - Švýcarská kvalita 3 investorům jedinečný výnos až 22,5 % p. a. spolu s kapitálovou ochranou ve výši 95 %. To znamená, že investor může ztratit maximálně 5 % kapitálu, ale potenciální výnos za 2 roky je až 45 %. Více se o investici dozvíte v připraveném letáku nebo můžete možnosti investování probrat s makléřem.

tabulka výkonnosti investice

tabulka výkonnosti investice

 
 
 
22,5 % ladder certifikát: švýcarská kvalita 3

22,5 % ladder certifikát: švýcarská kvalita 3

Získejte výnos až 45 % za 2 roky díky investici do švýcarských firem.

Více o certifikátu

Proč investovat do vybraných firem?

Nestlé

Nestlé je největším světovým výrobcem potravin a nápojů, kromě toho působí i v oblasti péče o zdraví. Mezi značky společnosti patří například KitKat, Nesquick, L´Oreal či Nescafé.

V současné době se firma snaží více proniknout na trh s nápoji. Za tímto účelem se rozhodla více spolupracovat se Starbucks a nově bude  prodávat i produkty tohoto řetězce kaváren.

LafergeHolcim

LafargeHolcim je světovou špičkou v oblasti dodávek stavebních materiálů jako je beton, cement nebo slínek. Mimo to také společnost poskytuje konzultace a servisní služby ve stejné oblasti a to ve více jak 80 zemích celého světa.

Firma se nyní soustředí na inovativní produkty s minimálními dopady na životní prostředí. Firma připravila pětiletý strategický plán, od něhož si slibuje snížení nákladů až o 400 mil. CHF ročně.

Swisscom

Největší švýcarská telekomunikační společnost, která je z 57 % procent vlastněna Švýcarskou konfederací. Společnost má 11 miliónů zákazníků především ve Švýcarsku, ale i v Itálii.

Hospodaření firmy je velmi stabilní, výnosy se již několik let pohybují nad 11 mld. CHF, přičemž čistý zisk loni dosáhl 1,5 mld. CHF. Stabilní jsou i další ukazatele, jakými jsou EBITDA či hrubý zisk. 

Swiss Re

Společnost Swiss Re patří mezi největší a nejtradičnější zajišťovny na celém světě. Nabízí široké spektrum zajistných, pojistných ale také investičních služeb svým klientům z poboček ve více jak 30 zemích světa.

Současná strategie společnosti je založena na navýšení podílu životního a zdravotního pojištění ze současných 35 % výše. Společnost nabízí také produkty na míru pro střední a větší podniky. V posledních dvou letech vykázala výnosy více jak 42 mld. CHF a výrazně překonala analytická očekávání.

 
 

Zaujala vás tato investice? Napište nám a my vám zavoláme

Odesláním formuláře budeme zpracovávat Vaše osobní údaje pro účel vyřízení Vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.
Domluvte si schůzku

Časté otázky investorů

Výnos z investice garantovaný není, garantovaná je 95% návratnost investovaného kapitálu. Výnos je vyplácen formou kupónu a je závislý na výkonnosti nejméně výkonné Podkladové akcie. Více o výkonnosti certifikátu najdete v tabulce výše se 4 scénáři.

Maximální možná ztráta z investovaného kapitálu je 5 %, i když je hodnota nejméně výkonné Podkladové akcie nižší. Pokud ztráta nejméně výkonné podkladové akcie nedosahuje ani 5 % oproti její počáteční hodnotě, získává investor výnos.

Tato investice není měnově zajištěná. Certifikát je denominován v českých korunách.

Investice je bez vstupních poplatků, investor platí 3 % p. a. za správu investice.

Důležitá upozornění: Dokument byl zpracován společností CYRRUS, a.s., obchodníkem s cennými papíry, se sídlem Brno, Veveří 111 (dále jen „společnost“). Společnost je členem Burzy cenných papírů Praha, a.s. a Frankfurt Stock Exchange (FWB) – Deutsche Börse. Společnost podléhá regulaci a dohledu České národní banky. Dokument je určen pouze pro reklamní účely a nebyl vytvořen za účelem komplexního průvodce investicemi. Poskytuje pouze krátký přehled o jednom z investičních produktů v současné nabídce. Dokument nenahrazuje odborné poradenství k finančním nástrojům v něm uvedeným, ani nenahrazuje komplexní poučení o rizicích. Dokument je určen výhradně pro počáteční informační účely a společnost důrazně doporučuje investorům podstoupit investiční a/nebo právní a/nebo daňové poradenství před tím, než učiní investiční rozhodnutí. Informace obsažené v tomto dokumentu nelze považovat za radu k jednotlivé investici, ani za daňovou nebo právní radu. Pokud se v dokumentu hovoří o jakémkoliv výnosu, je vždy třeba vycházet ze zásady, že minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích, že jakákoliv investice v sobě zahrnuje riziko kolísání hodnoty a změny směnných kursů a že návratnost původně investovaných prostředků ani výše zisku není, pokud v textu dokumentu není uvedeno jinak, zaručena. Investoři mohou získat při prodeji uvedeného investičního nástroje před datem splatnosti nebo při splacení investičního nástroje částku nižší než částku investovanou. Potenciální ztráta je omezena na původně investovanou částku. Informace jsou založeny na hrubé výkonnosti před zdaněním. Tento dokument obsahuje příklady vytvořené na základě analýzy scénářů vývoje podkladových instrumentů. Očekávání a predikce analytiků a stratégů nejsou spolehlivým indikátorem budoucího vývoje tržního kurzu dotčených investičních nástrojů. Příklady jsou založeny pouze na hypotetických předpokladech a neumožňují jakýkoli závěr o budoucím vývoji ceny investičního nástroje. Zdanění je závislé na osobních poměrech každého investora a podléhá zákonným předpisům a dohledu příslušných úřadů. Tento dokument byl připraven s náležitou a patřičnou pečlivostí a pozorností, společnost však neposkytuje garance či ujištění, ať výslovné nebo předpokládané, o jeho přesnosti, správnosti, aktuálnosti nebo úplnosti. Z informací v tomto dokumentu není možné odvozovat žádná práva ani povinnosti. Informace o společnosti a podrobné informace o pobídkách a střetech zájmů naleznete na www.cyrrus.cz v sekci O nás. Tiskové chyby vyhrazeny. Obsah dokumentu je chráněn dle autorského zákona, majitelem autorských práv je společnost. Společnost zakazuje zveřejnění a šíření dokumentu bez jejího písemného souhlasu. Společnost nenese odpovědnost za šíření nebo uveřejnění dokumentu třetími osobami.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.