20 % Ladder certifikát: Švýcarská kvalita

20 % Ladder certifikát: Švýcarská kvalita

Dlouhodobě stabilní a výkonná švýcarská ekonomika vytváří ideální prostředí pro růst mezinárodně úspěšných společností. Propočítali jsme tedy výkonnost švýcarských firem a vytvořili pro investory nový certifikát, díky kterému mohou získat výnos ve výši 20 % p. a.  Jako podkladová aktiva jsme zvolili akcie 4 švýcarských firem, které i přes svou velikost mají velmi zajímavý investiční potenciál a zároveň jsou pro svou stabilitu vhodným cílem pro vaše investice. Jedná se o: Nestlé, Novartis, Roche, Zurich Insurance.

Více o investici

Novinka: Ladder certifikát

Jak to funguje?

Jedná se o certifikát, který umožňuje investorům vydělat až 40 % v průběhu 2 let a zároveň poskytuje 90% garanci návratnosti investovaného kapitálu (samozřejmě při očekávaném vývoji investice dostanete zpět 100 % investovaného kapitálu). Certifikát není měnově zajištěný, takže se jako investor také podílíte na vývoji kurzu měnového páru USD/CZK. Lépe vám funkcionalitu a úrovně výnosu osvětlí tabulka a graf níže.

Výplatní profil produktu ke splatnosti

 

  Výkonnost nejslabší podkladové akcie Výkonnost ladder certifikátu
Scénář 1 -5 % a hůře -10 %
Scénář 2 od -5 % do 0 % 5 %
Scénář 3 od 0 % do 5 % 20 %
Scénář 4 +5 % a lépe 40 %
Funkcionalita ladder certifikátu
20 % ladder certifikát: švýcarská kvalita

20 % ladder certifikát: švýcarská kvalita

Získejte výnos až 40 % za 2 roky díky investici do švýcarských firem.

Více o certifikátu

Proč investovat do vybraných firem?

 Nestlé

Nestlé je největším světovým výrobcem potravin a nápojů, kromě toho působí i v oblasti péče o zdraví. Mezi značky společnosti patří například KitKat, Nesquick, L´Oreal či Nescafé.

V současné době se firma snaží více proniknout na trh s nápoji. Za tímto účelem se rozhodla více spolupracovat se Starbucks a nově bude  prodávat i produkty tohoto řetězce kaváren.

 Novartis

Společnost se zaměřuje na vývoj léků proti různým onkologickým, imunologickým či dermatologickým onemocněním. Mezi nejvýznamnější léky firmy rozhodně patří přípravek Diovan určen k boji s vysokým krevním tlakem či lék proti leukémii Glivec.

V současnosti firma pracuje na zhruba 140 lécích, které mají šanci dospět až do závěrečné fáze testování, po níž by mělo následovat uvedení na komerční trh.

 Roche

Švýcarská společnost Roche se řadí do čela světových farmaceutických firem, které se zaměřují na vývoj nových léků. Specializuje se na perspektivní oblasti vývoje, jako jsou léčiva proti onkologickým, nervovým a infekčním onemocněním.

V letošním roce by se měly výnosy skupiny Roche navýšit již sedmým rokem v řadě a to na rekordních 55 mld. CHF.

 Zurich Insurance

V současnosti působí Zurich Insurance ve zhruba 210 zemích celého světa a patří mezi největší poskytovatele životního i neživotního pojištění. V loňském roce dosáhla společnost na výnosech astronomických 62 mld. švýcarských franků.

Letos firma plánuje zjednodušit organizační strukturu a expandovat na rostoucí trhy Jižní Ameriky a jihovýchodní Asie.

Zaujala vás tato investiční příležitost?

Dejte nám o sobě vědět

Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.

Důležitá upozornění: Dokument byl zpracován společností CYRRUS, a.s., obchodníkem s cennými papíry, se sídlem Brno, Veveří 111 (dále jen „společnost“). Společnost je členem Burzy cenných papírů Praha, a.s. a Frankfurt Stock Exchange (FWB) – Deutsche Börse. Společnost podléhá regulaci a dohledu České národní banky. Dokument je určen pouze pro reklamní účely a nebyl vytvořen za účelem komplexního průvodce investicemi. Poskytuje pouze krátký přehled o jednom z investičních produktů v současné nabídce. Dokument nenahrazuje odborné poradenství k finančním nástrojům v něm uvedeným, ani nenahrazuje komplexní poučení o rizicích. Dokument je určen výhradně pro počáteční informační účely a společnost důrazně doporučuje investorům podstoupit investiční a/nebo právní a/nebo daňové poradenství před tím, než učiní investiční rozhodnutí. Informace obsažené v tomto dokumentu nelze považovat za radu k jednotlivé investici, ani za daňovou nebo právní radu. Pokud se v dokumentu hovoří o jakémkoliv výnosu, je vždy třeba vycházet ze zásady, že minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích, že jakákoliv investice v sobě zahrnuje riziko kolísání hodnoty a změny směnných kursů a že návratnost původně investovaných prostředků ani výše zisku není, pokud v textu dokumentu není uvedeno jinak, zaručena. Investoři mohou získat při prodeji uvedeného investičního nástroje před datem splatnosti nebo při splacení investičního nástroje částku nižší než částku investovanou. Potenciální ztráta je omezena na původně investovanou částku. Informace jsou založeny na hrubé výkonnosti před zdaněním. Tento dokument obsahuje příklady vytvořené na základě analýzy scénářů vývoje podkladových instrumentů. Očekávání a predikce analytiků a stratégů nejsou spolehlivým indikátorem budoucího vývoje tržního kurzu dotčených investičních nástrojů. Příklady jsou založeny pouze na hypotetických předpokladech a neumožňují jakýkoli závěr o budoucím vývoji ceny investičního nástroje. Zdanění je závislé na osobních poměrech každého investora a podléhá zákonným předpisům a dohledu příslušných úřadů. Tento dokument byl připraven s náležitou a patřičnou pečlivostí a pozorností, společnost však neposkytuje garance či ujištění, ať výslovné nebo předpokládané, o jeho přesnosti, správnosti, aktuálnosti nebo úplnosti. Z informací v tomto dokumentu není možné odvozovat žádná práva ani povinnosti. Informace o společnosti a podrobné informace o pobídkách a střetech zájmů naleznete na www.cyrrus.cz v sekci O nás. Tiskové chyby vyhrazeny. Obsah dokumentu je chráněn dle autorského zákona, majitelem autorských práv je společnost. Společnost zakazuje zveřejnění a šíření dokumentu bez jejího písemného souhlasu. Společnost nenese odpovědnost za šíření nebo uveřejnění dokumentu třetími osobami.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.