15 % Ladder: Švýcarská kvalita 9/2019

15 % Ladder: Švýcarská kvalita 9/2019

Švýcarské produkty či služby jsou notoricky známé pro svou špičkovou kvalitu, spolehlivost a často i pro své unikátní vlastnosti, které se nedaří napodobit žádným jiným výrobcům. To je hlavní důvod obrovského úspěchu této země, která se dlouhodobě řadí k jedněm z nejbohatších na světě a jejíž hrubý domácí produkt je v přepočtu na obyvatele čtyřikrát vyšší, než je tomu v ČR. Švýcarsko navíc patří i k politicky vysoce stabilním zemím, což v dnešní době získává na důležitosti.

Podkladovými akciemi certifikátu jsou: LafargeHolcim, Novartis, Swisscom, Zurich Insurance

Více o investici
Výnos až 30 % za 2 roky
Několik úrovní výnosu
90% Kapitálová garance
Doba splatnosti maximálně 2 roky

Investiční příležitost navazující na řadu úspěšných emisí

Jak název napovídá je tento certifikát další příležitostí, jak se podílet na úspěchu švýcarských firem. Níže se můžete podívat na průběžnou výkonnost probíhajících emisí z řady Švýcarská kvalita.

výkonnost certifikátů švýcarská kvalita

Výnos až 30 % za 2 roky + 90% Kapitálová garance

Díky jedinečné funkcionalitě Ladder tohoto certifikátu máte možnost získat výnos až 30 % za 2 roky (15 % p. a.). Mohou nastat 4 scénáře, přičemž tři z nich jsou ziskové.

Scénář 1: Maximální výnos + 100 % kapitálu

Pokud je k Rozhodnému dni pro výplatu finálního kupónu tržní cena Podkladové akcie s nejnižší výkonností na nebo nad 105 % své Počáteční hodnoty, pak investor získá kupón ve výši 30 % a zároveň je vyplaceno 100 % investovaného kapitálu.

Scénář 2: Výnos 16 % + 100 % kapitálu

Pokud je k Rozhodnému dni pro výplatu finálního kupónu tržní cena Podkladové akcie s nejnižší výkonností na nebo nad 90 % své Počáteční hodnoty, pak investor získá kupón ve výši 16 % a zároveň je vyplaceno 100 % investovaného kapitálu. Investoři tedy mohou získat výnos i při částečném poklesu hodnoty Podkladových aktiv (pokles do 10 % Počáteční hodnoty každého Podkladového aktiva).

Scénář 3: Výnos 9 % + 100 % kapitálu

K 7. 10. 2020 (rok po začátku investice) může dojít k předčasnému splacení certifikátu, a to za předpokladu, že všechny podkladové akcie se nachází v Rozhodný den pro Autocall na nebo nad 100 % své Počáteční hodnoty. Investor v tomto případě získá kupón ve výši 9 % a zároveň je vyplaceno 100 % investovaného kapitálu.

Negativní scénář

Pokud není k Rozhodnému dni pro výplatu finálního kupónu tržní cena Podkladové akcie s nejnižší výkonností na nebo nad 90 % své Počáteční hodnoty, pak investor nezíská kupón a zároveň je vyplaceno 90 % investovaného kapitálu. Investoři tedy mohou přijít maximálně o 10 % vkladu, jelikož tato investice obsahuje 90% Kapitálovou garanci.

Více o certifikátu a nastavení jednotlivých výnosových úrovní se dozvíte ve videu
15 % Ladder: Švýcarská kvalita 9/2019

15 % Ladder: Švýcarská kvalita 9/2019

Emise navazující na prozatím velmi úspěšné předchozí emise z řady "Švýcarská kvalita". Podkladovými akciemi certifikátu jsou: LafargeHolcim, Novartis, Swisscom, Zurich Insurance 

Více o certifikátu

Máte otázky k této investiční příležitosti? Napište nám

Odesláním formuláře budeme zpracovávat Vaše osobní údaje pro účel vyřízení Vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.
 
 
Domluvte si schůzku

FAQ - Časté dotazy

Jak název napovídá, jedná se o "žebřík", či lépe "výnosové úrovně". Nejnižší úroveň, při níž je hodnota nejméně výkonné Podkladové akcie v Den finálního o více než 10 % pod její Počáteční hodnotou, je dána 90% Kapitálovou ochranou. Další úrovní je cena nejméně výkonné akcie za výše uvedených podmínek v rozmezí 90-105 % její počáteční hodnoty, v tomto případě je připsán 16% kupón za 2 roky investice. Třetím stupněm je výkonnost neméně výkonné akcie nad 105 % její Počáteční hodnoty, kdy investor získá kupónový výnos 30 % za 2 roky.

Kapitálová ochrana u tohoto certifikátu je nastavena na 90 %. To znamená, že i když v Den finálního ocenění ztratí některá z Podkladových akcií více než 10 % své počáteční hodnoty, tak investor získá zpět 90 % investovaného kapitálu, plus případný výnos z certifikátu.

Do certifikátu lze investovat prostřednictvím služby Moje strategie bez vstupních poplatků, investor platí 3 % p. a. za správu investice.

Tato investice je denominována v českých korunách, není však zajištěna v CZK. Investor tedy participuje na vývoji měnového kurzu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.