15 % LADDER: LÍDŘI TRHU 11/2019

15 % LADDER: LÍDŘI TRHU 11/2019

Certifikát je optimálním řešením pro investory vyhledávající atraktivní potenciální výnos při částečném zajištění investice proti poklesu akciového trhu. Certifikát umožňuje investorům díky své unikátní konstrukci získat výnos až 30 %, a to v podobě podmíněného kupónu, který je navázán na ceny Podkladových akcií stabilních společností působících v perspektivních či rychle rostoucích sektorech.

Podkladovými akciemi certifikátu jsou: Adidas, Coca-Cola, Microsoft, NN Group

Více o investici
Výnos až 30 % za 2 roky
Několik úrovní výnosu
90% Kapitálová garance
Doba splatnosti maximálně 2 roky

Investiční příležitost navazující na řadu úspěšných emisí

Jak název napovídá je tento certifikát další příležitostí, jak se podílet na úspěchu globálně působícich firem z různých sektorů. Níže se můžete podívat na průběžnou výkonnost probíhajících emisí typu Ladder.

Předchozí emise typu Ladder

Výnos až 30 % za 2 roky + 90% Kapitálová garance

Díky jedinečné funkcionalitě Ladder tohoto certifikátu máte možnost získat výnos až 30 % za 2 roky (15 % p. a.). Mohou nastat 4 scénáře, přičemž tři z nich jsou ziskové.

Scénář 1: Maximální výnos + 100 % kapitálu

Pokud je k Rozhodnému dni pro výplatu finálního kupónu tržní cena Podkladové akcie s nejnižší výkonností na nebo nad 105 % své Počáteční hodnoty, pak investor získá kupón ve výši 30 % a zároveň je vyplaceno 100 % investovaného kapitálu.

Scénář 2: Výnos 15 % + 100 % kapitálu

Pokud je k Rozhodnému dni pro výplatu finálního kupónu tržní cena Podkladové akcie s nejnižší výkonností na nebo nad 90 % své Počáteční hodnoty (a zároveň nepřekonala 105 % své původní hodnoty), pak investor získá kupón ve výši 15 % a je mu vyplaceno 100 % investovaného kapitálu. Investoři tedy mohou získat výnos i při částečném poklesu hodnoty Podkladových aktiv (pokles do 10 % Počáteční hodnoty každého Podkladového aktiva).

Scénář 3: Výnos 9 % + 100 % kapitálu

K 4. 12. 2020 (rok po začátku investice) může dojít k předčasnému splacení certifikátu, a to za předpokladu, že všechny podkladové akcie se nachází v Rozhodný den pro Autocall na nebo nad 100 % své Počáteční hodnoty. Investor v tomto případě získá kupón ve výši 9 % a zároveň je vyplaceno 100 % investovaného kapitálu.

Negativní scénář

Pokud není k Rozhodnému dni pro výplatu finálního kupónu tržní cena Podkladové akcie s nejnižší výkonností na nebo nad 90 % své Počáteční hodnoty, pak investor nezíská kupón a zároveň je vyplaceno 90 % investovaného kapitálu. Investoři tedy mohou přijít maximálně o 10 % vkladu, jelikož tato investice obsahuje 90% Kapitálovou garanci.

15 % LADDER CERTIFIKÁT: LÍDŘI TRHU 11/2019

15 % LADDER CERTIFIKÁT: LÍDŘI TRHU 11/2019

Investiční certifikát s 90% Kapitálovou garancí a možným výnosem až 30 % za 2 roky. Využijte stabilních a silných značek ve svůj prospěch.

Leták v pdf

Máte otázky k této investiční příležitosti? Napište nám

Odesláním formuláře budeme zpracovávat Vaše osobní údaje pro účel vyřízení Vaší žádosti. Více informací o způsobu zpracování osobních údajů najdete zde.
 
 
Domluvte si schůzku

FAQ

Jak název napovídá, jedná se o "žebřík", či lépe "výnosové úrovně". Nejnižší úroveň, při níž je hodnota nejméně výkonné Podkladové akcie v Den finálního o více než 10 % pod její Počáteční hodnotou, je dána 90% Kapitálovou ochranou. Další úrovní je cena nejméně výkonné akcie za výše uvedených podmínek v rozmezí 90-105 % její počáteční hodnoty, v tomto případě je připsán 15% kupón za 2 roky investice. Třetím stupněm je výkonnost neméně výkonné akcie nad 105 % její Počáteční hodnoty, kdy investor získá kupónový výnos 30 % za 2 roky.

Kapitálová ochrana u tohoto certifikátu je nastavena na 90 %. To znamená, že i když v Den finálního ocenění ztratí některá z Podkladových akcií více než 10 % své počáteční hodnoty, tak investor získá zpět 90 % investovaného kapitálu, plus případný výnos z certifikátu.

Do certifikátu lze investovat prostřednictvím služby Moje strategie bez vstupních poplatků, investor platí 3 % p. a. za správu investice.

Tato investice je měnově zajištěna v českých korunách. Investor tedy nemusí sledovat vývoj měnových párů po čas investice.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.