11 % CYRRUS CERTIFIKÁT: MÓDNÍ ZNAČKY

11 % CYRRUS CERTIFIKÁT: MÓDNÍ ZNAČKY

Láká vás zajímavý výnos při investování, ale nevíte, jaký produkt pro vás bude nejlepší? Na základě čeho vybrat velké firmy, do kterých se vyplatí investovat? Náš analytický tým si položil stejné otázky a jako odpověď vytvořil investiční certifikát 11 % CYRRUS CERTIFIKÁT: MÓDNÍ ZNAČKY. Tento certifikát vám umožní získat výnos až 11 % p. a. a podkladové portfolio tvoří akcie významných firem s vysokým investičním potenciálem ze sektoru spotřebního zboží, jako jsou: Hugo Boss, Macy´s, Mattel a Ralph Lauren. 

Číst dále

PROČ INVESTOVAT DO SPOTŘEBNÍHO ZBOŽÍ A MÓDY?

Trendy se ve světě módy mění velmi rychle, pokud s nimi chcete udržet krok, musíte velmi pečlivě vybírat. Obdobné je to i s investicemi do akcií společností pohybujících se v tomto oboru. Také akcie ikonických firem Hugo Boss či Ralph Lauren se pohybují v cyklech, které jsou ovlivňovány aktuální výkonností ekonomiky. Když se ekonomická aktivita zrychluje, rostou i prodeje módních značek, které se rázem stávají dostupnějšími. Právě nyní jsme přitom svědky již rychlejšího navyšování mezd a růstu spotřebitelského apetitu po luxusním zboží.

11 % CYRRUS CERTIFIKÁT: mÓDNÍ ZNAČKY

Podkladovými aktivy certifikátu jsou akcie vybraných společností z oblasti spotřebního zboží - Hugo Boss, Macy´s, Mattel, Ralph Lauren.

  • maximální splatnost certifikátu je 18 měsíců
  • za 18 měsíců můžete získat výnos až 16,5 %
  • pokud žádná z podkladových akcií nebude v Den finálního ocenění o více než 39,99 % pod počáteční hodnotou, bude investorovi vyplacena nominální hodnota certifikátu plus úrokový výnos
  • investice je v CZK
Kompletní leták k certifikátu

Kompletní leták k certifikátu

Zjistěte více informací o 11 % CYRRUS CERTIFIKÁTU: MÓDNÍ ZNAČKY

Zobrazit leták
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.