Aktuální situace a nouzový chod

Aktuální situace a nouzový chod

Shrneme-li události posledních dní či týdnů, tak kromě zdravotního rizika a velkých opatření s ním spjatých hovoříme i o změnách v oblasti ekonomiky. Jak však na tyto jevy nejlépe reagovat? Vzhledem k výjimečné situaci pro vás otevíráme online webinář, kde se dozvíte důležité informace k aktuálnímu dění na trhu a poradíme vám s vhodnými  kroky a případnými investičními nástroji. Naši analytici jsou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy. Jsme tu pro vás, CYRRUS.

Sledujte zpravodajství ve čtvrtek 2. 4. 2020 v 17:00

Sledujte živé vysílání

Sledujte živé vysílání ze společnosti CYRRUS, kde Vás členového analytického týmu provedou aktuálním děním na trzích.

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ K SITUACI NA TRZÍCH 2. 4. V 17:00

 

 

Pro pokládání otázek do chatu během živého vysílání je nutné přihlášení účtem Google (např. YouTube, Gmail). Přihlašovací okno se zobrazí po kliknutí na tlačítko "PŘIHLÁSIT SE DO CHATU" v chatovém sloupci. Živý chat není dostupný na mobilních zařízeních. Děkujeme

ZÁZNAMY Z ŽIVÝCH VYSÍLÁNÍ

 

Sledujte zpětně záznamy z živého vysílání ze společnosti CYRRUS, kde Vás členového analytického týmu provedou aktuálním děním na trzích.

 

 

 

Níže uvádíme několik základních informací týkajících se provozu a poskytování našich služeb:

  • Provoz pražské a ostravské pobočky CYRRUS, a.s. je z preventivních důvodů dočasně přerušen; provoz brněnské pobočky CYRRUS, a.s. je nepřerušen – v souladu s usnesením vlády č. 215 se zákaz poskytování služeb nevztahuje na obchodníky s cennými papíry. Fungujeme sice v omezeném režimu, ale děláme vše pro to, abyste to pocítili co nejméně.
  • Provozní doba – provozní doba poboček se stanovuje od 9:00 – 16:00 a doba pro příjem pokynů se stanovuje od 9:00 – 17:00
  • Schůzky a konzultace – osobní schůzky na našich pobočkách dočasně nejsou možné, naši makléři jsou nicméně připraveni s vámi komunikovat prostřednictvím telekomunikační techniky – můžete volat, k dispozici jsou naši odborníci na chatu, můžete si se svým makléřem sjednat videokonferenci.
  • Posilujeme informování o dění na trzích – několikrát týdně budeme pořádat živé videozpravodajství, na němž bude k dispozici zkušený analytik / portfolio manažer, který vám poskytne aktuální informace o dění na trzích a zodpoví vaše dotazy.

 
Děkujeme za spolupráci a přejeme především zdraví Vaše i Vašich rodin a blízkých!
 
Tým CYRRUS

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.