Stážový program

Společnost CYRRUS, a.s., slaví šestnáct let existence a je jedním z nejinovativnějších subjektů na českém kapitálovém trhu. Naše analytiky a makléře můžete často vidět vystupovat i v médiích. Našimi vzdělávacími webináři a semináři pro stávající i potenciální klienty prošlo za posledních 5 let více než 40 000 lidí.

Česká republika je dynamicky se rozvíjející otevřenou ekonomikou a kapitálový trh by měl hrát v takovéto ekonomice výraznější roli, než je tomu nyní.

O projektu

Tento projekt má za úkol námi získané praktické zkušenosti předávat dále nejen do klientských portfolií, ale i k široké veřejnosti a především lidem, kteří mají zájem proniknout do tajů obchodování na světových burzách cenných papírů. Proto nyní tuto iniciativu rozšiřujeme i na vysoké školy a jejich absolventy, kteří by chtěli získat reálné zkušenosti u jednoho z předních českých brokerů.

Studujete a chcete získat praxi?

Zájemci o praxi v tomto atraktivním oboru se v průběhu 4měsíčního tréninkového programu plně začlení do chodu společnosti. V průběhu stáže se na denní bázi pořádají vnitropodniková školení vedená úspěšnými makléři, která zájemcům poskytnou praktické informace o produktových řadách, fungování burzovních trhů a obchodování na nich, nebo o měnové politice a mezinárodních vztazích.

Zájemci se plně začleňují do oddělení Front Office, kde získají možnost vyzkoušet si své komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu při komunikaci s potenciálními klienty společnosti. V kombinaci s virtuálním obchodováním na online platformě tyto činnosti věrně odpovídají reálné pracovní náplni pozice makléře a umožňují zisk neocenitelných zkušeností z praxe, které jim budou nápomocny v dalším karierním postupu na některou z pozic v tomto nadprůměrně finančně ohodnoceném oboru.

Přihlášku ke stáži naleznete zde.

Informace pro školy

Spolupracujeme s ekonomickými fakultami předních českých vysokých škol, kde napomáháme k navýšení praktické odbornosti ve výuce a poskytujeme podporu v rámci bakalářských či diplomových prací. Poskytujeme stipendia pro účastníky stáže po celou dobu jejich působení ve společnosti a dáváme studentům možnost flexibilního nabytí zkušeností z praxe v návaznosti na jejich studijní obor.

Zajímáte se o investování?

Webináře

Zúčastněte se našich bezplatných online webinářů pro veřejnost!

Konzultace s makléřem

Chcete investovat, ale potřebujete se poradit?

Domluvte si nezávaznou konzultaci s makléřem!

Podporujeme

Podporujeme projekt IDEA

IDEA_logo_2011_100x23px.jpg CYRRUS nově podporuje think - thank Národohospodářského ústavu AV ČR, IDEA (Institut pro demokracii a ekonomickou analýzu).

 

Podporujeme Živělacup

Živělacup ŽIVĚLACUP, o.s. je netradiční sportovní oddíl, který sám sebe nazývá „svérázem českého lyžování“. Tato skupina sjezdařů, která letos oslavila již jedenácté společné narozeniny kromě neformálního přístupu ke sportu dosahuje i mimořádných sportovních výkonů.

 

Podporujeme FullMoon

cover09.jpg CYRRUS podporuje kulturu, zejména nezávislou hudební scénu, pořádání koncertů a vydávání hudebního časopisu FULL MOON.

 

Úspěšný rok 2010 zažili i námi sponzorovaní sportovci

step.jpg Největší mimopražská brokerská společnost CYRRUS oslavila společně s Taneční školou R+P Bartůňkových úspěch na Mistrovství světa ve stepu v Německu. Dvě zlaté medaile v této neolympijské disciplíně jim mohou jiná sportovní odvětví pouze závidět.

 
 
bezplatná linka
800 297 787