RSS

RSS je technologie, která umožňuje automatizované přebírání informací o novinkách a aktualizacích na webových stránkách. Je určena lidem, kteří chtějí být rychle informováni o změnách na oblíbených stránkách, bez jejich opakovaného navštěvování.

NázevURL
celý web  http://www.cyrrus.cz/rss/cs
aktuality  http://www.cyrrus.cz/rss/cs/aktuality
komentáře  http://www.cyrrus.cz/rss/cs/komentare
analýzy  http://www.cyrrus.cz/rss/cs/analyzy

Zajímáte se o investování?

Webináře

Zúčastněte se našich bezplatných online webinářů pro veřejnost!

Konzultace s makléřem

Chcete investovat, ale potřebujete se poradit?

Domluvte si nezávaznou konzultaci s makléřem!

Podporujeme

Podporujeme projekt IDEA

IDEA_logo_2011_100x23px.jpg CYRRUS nově podporuje think - thank Národohospodářského ústavu AV ČR, IDEA (Institut pro demokracii a ekonomickou analýzu).

 

Podporujeme Živělacup

Živělacup ŽIVĚLACUP, o.s. je netradiční sportovní oddíl, který sám sebe nazývá „svérázem českého lyžování“. Tato skupina sjezdařů, která letos oslavila již jedenácté společné narozeniny kromě neformálního přístupu ke sportu dosahuje i mimořádných sportovních výkonů.

 

Podporujeme FullMoon

cover09.jpg CYRRUS podporuje kulturu, zejména nezávislou hudební scénu, pořádání koncertů a vydávání hudebního časopisu FULL MOON.

 

Úspěšný rok 2010 zažili i námi sponzorovaní sportovci

step.jpg Největší mimopražská brokerská společnost CYRRUS oslavila společně s Taneční školou R+P Bartůňkových úspěch na Mistrovství světa ve stepu v Německu. Dvě zlaté medaile v této neolympijské disciplíně jim mohou jiná sportovní odvětví pouze závidět.

 
 
bezplatná linka
800 297 787